Mitmekeelsus lapse arengus

25.-26. augustil 2022
Tartu Ülikooli Narva kolledžis või veebis

 

Eesti sügispealinn Narva kutsub taas tähistama õppeaasta algust Tartu Ülikooli Narva kolledžis traditsioonilise pedagoogilise konverentsiga. Arutleme konverentsil esinejate ja töötubade läbiviijatega mitmekeelse lapse kasvatamise ja õpetamise omapärade üle ja otsime võimalusi, kuidas mitmes keeles kõnelevat ja õppivat last õppeprotsessis toetada. Kogume ja jagame algavaks kooliaastaks teadmisi ning inspiratsiooni.

Konverents on jagatud plenaarettekanneteks ja sektsioonideks. Sektsioonide teemad on „Alusharidus ja 1. kooliaste“, „Põhikooli 2. ja 3. kooliaste“ ja „Kutseharidus“. Konverentsi kavaga saab tutvuda veebilehel.

Konverentsi raames toimub juba traditsiooniliseks saanud posterettekannete konkurss, mis tänavu on täielikult veebipõhine. Konkurssi teemaks on „Lapse areng mitmekeelseks“.

Konverentsi saab kuulata kohapeal Narva kolledžis või veebis. Neil, kes soovivad konverentsi kuulata kohapeal, palume registreeruda hiljemalt 15. augustil. Neil, kes eelistavad jälgida konverensti veebis, palume registreeruda hiljemalt 22. augustil.

REGISTREERU KONVERENTSILE

Tähtsad kuupäevad:

kuni 15. augustini: registreerumine kohapeal osalemisekskuni 10. augustini: posterettekannete esitaminekuni 22. augustini: registreerumine osalemiseks veebis

Lisateave: Anna Golubeva, Tartu Ülikooli Narva kolledži mitmekeelse hariduse keskuse juhataja, 5343 55222, anna.golubeva@ut.ee

 

Konverentsi korraldab:

Konverentsi korraldamist toetab:

Varasemad pedagoogilised konverentsid:

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014