Posterettekannete konkurss

Korraldab Aet Kiisla (aet.kiisla@ut.ee)

Tartu Ülikooli Narva Kolledž kuulutab pedagoogilise konverentsi raames välja üleriigilise posterettekannete konkursi
Bсё about keeleõpe“.

Narva kolledži pedagoogilised konverentsid on alati läbi imbunud keele teemast. Nii keeleõppest kui mitmes keeles aineõppest kui kultuuri komponendist keeleõppes. Seekordsel posterettekannete konkursil soovime fookuse ajada hästi teravaks ja küsida parimaid viise keeleõppeks. Olgu need vanad ja head või uued ja põnevad. Soovime näha: julgust seada kahtluse alla laialt levinud meetodeid, põhjendada vähe levinud meetodite headust, teistest valdkondadest laenatud meetodite kogemusi.

Posteritel pakume võimalust kajastada mõttekäike või lahendusi, mida olete juba rakendanud või millest alles unistate. Posteril võib kajastada ka nö oma lugu, kuidas ise olete püüdnud sissetallatud rajalt maha astuda ja mida sellest õppinud.

Postereid ei prindita vaid publitseeritakse ainult veebis. Seetõttu võib poster olla täpselt nii mitmekihiline kui autorina seda asjakohaseks peate.

Posterettekande põhikeel on eesti keel. Esitamise tähtaeg on 10. august 2021.

Konkursi žüriisse kuuluvad HTMi esindaja, Aasta Õpetaja ja TÜ Narva Kolledži õppejõud. Võitjad saavad auhinnad ning tööd avaldatakse Tartu Ülikooli Narva Kolledži kodulehel.

Postersessiooniga liitumiseks ja posterite konkursil osalemiseks tutvu juhendiga.

Posterettekannete konkursi kokkuvõte:

I koht ja 500 eurot Irina Meljakova “Mängustamine keeleõppes“ Sillamäe Vanalinna Kool
II koht ja 300 eurot, samuti publiku lemmik Nelli Kuldmaa, Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
III koht ja 100 eurot Tiina Niin, Pärnu Rääma Põhikool

Irina Meljakova, Sillamäe Vanalinna Kool
Hurmet Lahi, Sillamäe Eesti Põhikool; Diana Memberg, Jõhvi Gümnaasium
Vladlena Vassiljeva, Kohtla-Järve Maleva Põhikool
Irina Petrova, Kohtla-Järve Ahtme Põhikool
Anna Soosaar, Kohtla-Järve Maleva Põhikool
Svetlana Panfiljonok, Narva Keeltelütseum
Olga Sakharuk, Kohtla-Järve Maleva Põhikool
Kõigi töödega saab tutvuda siin: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=narvakolledz&set=a.10159263188669360