Mitmekeelsus lapse arengus

25.-26. augustil 2022
Tartu Ülikooli Narva kolledžis või veebis

Eesti sügispealinn Narva kutsub taas tähistama õppeaasta algust Tartu Ülikooli Narva kolledžis traditsioonilise pedagoogilise konverentsiga. Arutleme konverentsil esinejate ja töötubade läbiviijatega mitmekeelse lapse kasvatamise ja õpetamise omapärade üle ja otsime võimalusi, kuidas mitmes keeles kõnelevat ja õppivat last õppeprotsessis toetada. Kogume ja jagame algavaks kooliaastaks teadmisi ning inspiratsiooni.

Konverents on jagatud plenaarettekanneteks ja sektsioonideks. Sektsioonide teemad on „Alusharidus ja 1. kooliaste“, „Põhikooli 2. ja 3. kooliaste“ ja „Kutseharidus“. Konverentsi kavaga saab tutvuda veebilehel.

Konverentsi raames toimub juba traditsiooniliseks saanud posterettekannete konkurss, mis tänavu on täielikult veebipõhine. Konkurssi teemaks on „Lapse areng mitmekeelseks“.

Konverentsi saab jälgida kohapeal Narva kolledžis või Narva kolledži veebilehel.

Kui olete konverentsile registreerumisel märkinud, et soovite osalemise eest täienduskoolituse tunnistust, palume Teid kindlasti konverentsi jälgida Teie e-postiaadressile saadetud Zoomi linkide vahendusel. Neile, kes jälgivad konverentsi otseülekandes kolledži veebilehel, ei saa meie välja anda täienduskoolitustunnistust.

Lisateave: Anna Golubeva, Tartu Ülikooli Narva kolledži mitmekeelse hariduse keskuse juhataja, 5343 55222, anna.golubeva@ut.ee

 

Konverentsi korraldab:

Konverentsi korraldamist toetab:

Varasemad pedagoogilised konverentsid:

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014